Centrum Endodoncji - Dla Pacjenta

Logo Centrum Endodoncji 2

Drodzy Pacjenci,

Naszą główną misją jest ratowanie Państwa zębów przed ich utratą. Leczenie endodontyczne, innymi słowy leczenie kanałowe, to jedna z głównych i najważniejszych procedur, umożliwiających spełnienie tego zamiaru. Wśród szeroko rozumianej endodoncji, czyli działu stomatologii zajmującego się kanałami korzeniowymi, możemy odnaleźć takie procedury jak pierwotne leczenie endodontyczne (wykonywane pierwszy raz), powtórne leczenie endodontyczne (wykonywane drugi lub jeszcze kolejny raz), mikrochirurgię endodontyczną (leczenie kanałowe od strony wierzchołka korzenia, jeśli tradycyjne podejście jest zbyt ryzykowne), a także inne zabiegi umożliwiające przezwyciężenie trudności obejmujących endodontium (wnętrze zęba).

Jeśli Państwa ząb/zęby wymagają leczenia kanałowego, zapraszamy na wizytę w naszej lecznicy, gdzie uzyskają Państwo pomoc w zakresie endodoncji na najwyższym, światowym poziomie. Po wykonanej procedurze, dostaną Państwo kartę informacyjną o stanie zęba, która będzie cenną pomocą w trakcie jego odbudowy przez Państwa lekarza dentystę prowadzącego.

Zrobimy wszystko co w mocy współczesnej endodoncji, abyście mogli się Państwo cieszyć swoimi zębami przez wiele kolejnych lat!